Personal

Kontaktuppgifter:
Humlan: 0960-158 03

Camilla Freedman

Bitr. kultur- och integrationschef

Telefon: 0960-157 66
Mobil: 070-697 29 80
E-post: camilla.freedman@arvidsjaur.se

Katarina Johansson

Lärare i sång, piano, kör, musikal och ensemble

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 070-325 83 95
E-post: katarina.johansson@arvidsjaur.se

Anders Kristoffersson

Lärare i trumpet, saxofon, klarinett, trombon, tuba, flöjt, valthorn, elbas, piano och ensemble/orkester.

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 070-572 51 53
E-post: anders.kristoffersson@arvidsjaur.se

Anders Lindell

Lärare i nycirkus samt ansvarig för mötesplatsen Humlan och ANDT-frågor.

Telefon: 0960- 158 03
Mobil: 070-467 01 99
E-post: anders.lindell@arvidsjaur.se

Inger Lundberg Marklund

Lärare i bild och form, film, foto, scenografi och slöjd.

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 070-606 14 35
E-post: inger.lundberg-marklund@arvidsjaur.se

Joakim Lundqvist

Lärare i bas, gitarr, piano, slagverk och ensemble

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 070-668 11 54
E-post: joakim.lundqvist@arvidsjaur.se

Robert Markström

Teater (Teater Mila)

Telefon: Kontakt genom Camilla Freedman
Mobil: 070-697 29 80
E-post: camilla.freedman@arvidsjaur.se

Ingmarie Olavi

Lärare i fiol, cello, piano och ensemble/orkester

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 073-098 67 64
E-post: ingmarie.olavi@arvidsjaur.se

Linda Remahl

Lärare i dans, koreografi och film

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 070-522 53 68
E-post: linda.remahl@arvidsjaur.se

Peter Stenlund

Lärare i elbas, elgitarr/gitarr, piano, slagverk och pop/rockgrupp

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 070-300 33 39
E-post: peter.stenlund@arvidsjaur.se

Amanda Granberg Högdahl

Lärare i film, foto, pod

Telefon: 0960-158 03
Mobil: 070-251 35 39
E-post: amanda.granberg.hogdahl@arvidsjaur.se

Harleen Kalkat

Lärare i teater

Telefon: 0960- 158 03
Mobil: 070-476 44 15
E-post: info@harleen.se

Skriv ut: