Kontakter

Besöksadress
RESURSCENTRUM i Arvidsjaur
Sjukstugegatan 3
933 83  Arvidsjaur

Ordinarie öppethållande
Måndag - fredag 09.00 - 15.00
Lunch 12.00 - 13.00
Dag före röd dag 08.00 - 12.00

Christina Eliasson

Arbetsledare, Samordnare kompetens för alla

Telefon: 0960-15872
Mobil: 072-5245512
E-post: christina.eliasson@arvidsjaur.se

Michael Åhman

Arbetsledare, Internationellt arbete

Telefon: 0960-15866
Mobil: 070-6927917
E-post: michael.ahman@arvidsjaur.se

Jerry Renberg

Internationellt arbete

Telefon: 0960-15877
Mobil: 070-6072077
E-post: jerry.renberg@arvidsjaur.se

Peter Bergstedt

Praktiksamordnare

Telefon: 0960-15875
Mobil: 070-6503503
E-post: peter.bergstedt@arvidsjaur.se

Jan-Åge Lundman

Snickeriet

Telefon: 070 235 74 60
E-post: tjln04@arvidsjaur.se

Tommy Lindmark

Kaos-styrkan

Mobil: 072-7293133
E-post: tommy.lindmark@arvidsjaur.se

Martin Sjöstedt

Skoterleder

Mobil: 073-0679033
E-post: martin.sjöstedt@arvidsjaur.se

Lars Häggtröm

Språklärare

Mobil: 070-3671103
E-post: lars.haggstrom@arvidsjaur.se

Gun-Britt Nilsson

Trafikskolan, administration och ekonomi

Telefon: 0960-15690
Mobil: 070-3084414
E-post: gun-britt.nilsson@arvidsjaur.se

Ann-Sofie Löfbom

Trafikskolelärare

Telefon: 0960-15677
Mobil: 076-1360056
E-post: ann-sofie.lofbom@arvidsjaur.se

Kjell Isaksson

Trafikskolelärare

Mobil: 073-0554570 (endast sms)
E-post: kjell.isaksson@arvidsjaur.se

18 PLUS

Mobil: 070-3183106
E-post: 18PLUS@arvidsjaur.se

Skriv ut: