Fridhemsskolan.

Fridhemsskolan åk 7-9

 

Välkommen till Fridhemsskolan

 

Besöksadress: Västlundavägen 54

 

Rektor 
Kristin Westerberg, 0960-156 11 eller 072-513 17 96
kristin.westerberg@arvidsjaur.se


Biträdande rektor
Ann Lidgren, 0960-157 62 eller 073-024 55 02
ann.lidgren@arvidsjaur.se


Expeditionen 

Linnea Lilja, 0960-156 10
linnea.lilja@arvidsjaur.se 

Anna Hallnor, 0960-155 47 eller 070-200 35 16
anna.hallnor@arvidsjaur.se 


SYV  
Vi har för närvarande ingen studie- och yrkesvägledare. 
Vid frågor, kontakta expeditionen!


Skolkurator
Maria Eklund, 0960-156 64 eller 073-081 56 57
maria.eklund@arvidsjaur.se


Specansvarig

Therese Eriksson, 0960-156 20 eller 073-068 93 86
therese.eriksson@arvidsjaur.se


Sjukanmälan och ledighetsansökan görs i Schoolsoft.
Vid problem eller frågor, kontakta Anna Hallnor (070-200 35 16 eller 0960-155 47).

Klicka här för att komma till Schoolsoft.


Är det något som inte fungerar kan du höra av dig till: kristin.westerberg@arvidsjaur.se

Du kan även höra av dig om du har förslag på förändringar eller andra synpunkter.


Skriv ut: