Kontaktlista Personal 2023/2024

Det säkraste sättet att komma i kontakt med någon ur vår
personalstyrka är via e-post eller ett meddelande i Schoolsoft.

Namn:

Arbetar som:

Mailadress:

Telefonnummer:

Mobilnummer:

Maria Alsenhag

Lärare

maria.alsenhag@arvidsjaur.se

 

 

Danya Bakhtyar

Lärare

danya.bakhtar@arvidsjaur.se

 

 

Ola Berglund

Lärare

ola.berglund@arvidsjaur.se

 

 

Catarina Bergström

Lärare

catarina.bergstrom@arvidsjaur.se

 

 

Johan Bergström

Lärare

johan.bergstrom@arvidsjaur.se

 

 

Eva-Lotta Brander

Elevassistent

eva-lotta.brander@arvidsjaur.se

 

 

Manuel Calzada Lopez

Lärare

manuel.calzada-lopez@arvidsjaur.se

 

 

Katarzyna Carlsson

Lärare

katarzyna.carlsson@arvidsjaur.se

 0960-155 61

 

Linnea Cederstrand

Elevassistent

linnea.cederstrand@arvidsjaur.se

 

070-301 34 83

Lance Coetzee

Lärare

lance.coetzee@arvidsjaur.se

 

 

Sofie Edström

Elevassistent

sofie.edstrom@arvidsjaur.se

 

 

Maria Eklund

Kurator

maria.eklund@arvidsjaur.se

0960-156 64

073-081 56 57

Jonas Granberg

Lärare

jonas.granberg@arvidsjaur.se

 

 

Anna Hallnor

Skoladmin

anna.hallnor@arvidsjaur.se

 

070-200 35 16

Tom Hägglund

Lärare

tom.hagglund@arvidsjaur.se

 

 

Ann Lidgren

Bitr. Rektor

ann.lidgren@arvidsjaur.se

0960-157 62

073-024 55 02

Shona Lidström

Lärare

shona.lidstrom@arvidsjaur.se

 

 

Linnéa Lilja

Skoladmin

linnea.lilja@arvidsjaur.se

0960-156 10

 070-200 24 01

Erika Lindkvist

Lärare

erika.lindkvist@arvidsjaur.se

 

 

Alfons Lundberg

Elevassistent

alfons.lundberg@arvidsjaur.se

 

 

Peter Lundgren

Lärare

peter.lundgren@arvidsjaur.se

 

 

Joakim Lundqvist

Lärare

joakim.lundqvist@arvidsjaur.se

 

 

Magdalena Lundqvist

Lärare

magdalena.lundqvist@arvidsjaur.se

 

 

Nellie Miettinen

Lärare

nellie.miettinen@arvidsjaur.se

 

 

Kent Nilsson

Vaktmästare

kent.nilsson@arvidsjaur.se

 

070-340 45 99

Anna Norén

SYV

anna.noren@arvidsjaur.se

0960-156 18

 

Anna Quist

Socialpedagog

anna.quist@arvidsjaur.se

 

070-338 40 14

Jessica Sehlstedt

Skolsköterska

jessica.sehlstedt@arvidsjaur.se

0960-156 13

070-368 89 03

Carola Sköld

Lärare

carola.skold@arvidsjaur.se

 

 

Olivia Sköld

Elevassistent

olivia.skold@arvidsjaur.se

 

 

Jens Stenberg

Lärare

jens.stenberg@arvidsjaur.se

 

 

Kristina Stenbro

Lärare

kristina.stenbro@arvidsjaur.se

 

 

Linda Stenvall

Speciallärare

linda.stenvall@arvidsjaur.se

 

 

Erika Sundström

Lärare

erika.sundstrom@arvidjaur.se

 

 

Cornelia Till

Elevassistent

cornelia.till@arvidsjaur.se

 

 

Ulrika Vikberg

Lärare

ulrika.wikberg@arvidsjaur.se

 

 

Ann-Christine Wennerlöf

Elevassistent

ann-christine.vennerlof@arvidsjaur.se

 

 

Kristin Westerberg

Rektor

kristin.westerberg@arvidsjaur.se

 

 072-513 17 96

Elvira Wiklund

Elevassistent

elvira.wiklund@arvidsjaur.se

 

 

Cristina Yngvesson

Elevassistent

cristina.yngvesson@arvidsjaur.se

 

 



 

 

 

 

 

Skriv ut: